Corteva Agriscience je hlavným sponzorom Ligy poľnohospodárskych simulátorov

Corteva

Zürich, Švajčiarsko, 9.júl, 2019 – spoločnosť GIANTS Software privíta spoločnosť Corteva Agriscience (NYSE: CTVA) ako hlavného sponzora ročníka 2019/2020 Ligy poľnohospodárskych simulátorov (Farming Simulator League, FSL).

Spoločnosť Corteva Agriscience sa plnou parou pridáva ku eSports ako hlavný sponzor Ligy poľnohospodárskych simulátorov, vrátane podpory všetkých 14 turnajov. Produkty spoločnosti Corteva Agriscience boli tiež uvedené v najnovšej verzii Farming Simulator 19. Hráči majú teraz v rámci vývoja svojich fariem v hre príležitosť zakúpiť si semená značky Pioneer® (a značky Corteva Agriscience™), ako aj prípravky na ochranu plodín značky Corteva™.

„Začlenenie produktov značky Corteva Agriscience do hry znamená, že semená a herbicídy po prvý krát predstavujú reálne značky,” povedal Christian Ammann, výkonný riaditeľ GIANTS Software. „Keďže sa stále snažíme, aby bol Farming Simulator stále viac realistickejší, začlenenie herbicídov Corteva a ikonických semien Pioneer iba posilní zážitok a nadšenie hráčov.“

„V teréne ako aj v hre sa snažíme zapáliť entuziazmus pre nasledujúcu generáciu farmárčenia,“ povedal Steve Betz, globálny manažér značky Corteva Agriscience. „Od hráčov, ktorí milujú farmárčenie až po budúcich farmárov, ktorí milujú hry, všetci sa chceme pripojiť ku živej komunite Farming Simulator a ponúknuť príležitosť vyskúšať si naše produkty v hre.“

Od júla 2019 do leta 2020 budú tímy naprieč Európou v rámci Ligy poľnohospodárskych simulátorov súťažiť o titul Šampióna Farming Simulator. Tímy budú v rámci hry 3 na 3 súťažiť o 250 000 eur  v hotovosti a výhrach počas celého turnaja.

Viac informácii o FSL nájdete na https://fsl.giants-software.com/.

O spoločnosti GIANTS Software

Spoločnosť GIANTS Software GmbH je vývojár videohier a vydavateľ zo Švajčiarska založený v roku 2004 a známy po celom svete pre vytvorenie populárnej série Farming Simulator, ktorá sa od roku 2008 vydáva pre všetky populárne platformy vrátane konzol, mobilných telefónov, tabletov a PC. Tím so sídlami v Zürichu, Švajčiarsku, Erlangene, Nemecku a Brne, Českej republike je veľmi odhodlaný umožniť používateľom vytvárať mody s vlastným GIANTS Engine. V rámci prvého roka uvedenia na trh Farming Simulator 19 bolo pre PC a konzoly stiahnutých vyše 100 miliónov modov.

O spoločnosti Corteva Agriscience

Spoločnosť Corteva Agriscience poskytuje farmárom po celom svete najkomplexnejšie portfólio vstupov v priemysle a umožňuje im maximalizovať výnosy a ziskovosť – vrátane niektorých najznámejších značiek v poľnohospodárstve: semená Pioneer®, Granular®, Brevant™ ako ak ocenené prípravky na ochranu plodín — a zároveň prináša nové produkty na trh prostredníctvom robustnej línie aktívnej chémie a technológií. Spoločnosť sa zaviazala spolupracovať so zainteresovanými stranami naprieč celým potravinárskym systémom keďže plní svoj sľub obohatiť životy tých, ktorí vyrábajú, a tých, ktorí konzumujú, a zabezpečiť pokrok pre budúce generácie. Spoločnosť Corteva Agriscience sa stala nezávislou spoločnosťou 1. júna 2019, a predtým bola Agriculture Division of DowDuPont. Viac informácii nájdete na www.corteva.com.