Virtuálne sídlo a kancelária pre vašu s.r.o.

virtuálne sídlo firmy

Virtuálne sídlo pre vašu firmu, ktoré dokáže automaticky spravovať a preposielať doručenú poštu a poskytnúť všetky výdobytky modernej doby nie je nič nereálne. Poskytovateľov podobných služieb je dostatok. Dnes si predstavíme služby portálu MojeSidlo.sk.

Virtuálne sídlo – čo je to

Napriek slovu “virtuálne” je toto sídlo reálnym fyzickým sídlom na určitej adrese, na ktorú bude vaša firma registrovaná. Je tu pre všetkých, ktorý nechcú platiť kopec peňazí za prenajatú kanceláriu, vyhovuje im napr. práca z domu, ale chcú mať peknú, reprezentatívnu registračnú adresu, na ktorú bude chodiť pošta.

Registrácia sídla

MojeSidlo.sk ponúka zriadenie virtuálneho sídla na adrese Karpatské námestie 10 v Bratislave. Zaplatíte zaň len 9 € na mesiac, čo je fajn cena. Samozrejme, na túto adresu vám bude chodiť pošta, či už z patričných úradov, ale aj fakturácia a poštová komunikácia s klientami.


Na tejto bude sídliť vaša firma

Správa vašej pošty

Ako sa pošta z virtuálneho sídla dostane do vašich rúk? Portál MojeSidlo.sk obsahuje jednoduchú administráciu. Po prihlásení sa do nej, máte prístup ku kompletnej evidencii došlej pošty. Pošty zvykne chodiť veľa a preto si ju v administrácii môžete triediť do priečinkov a tak v nej udržovať poriadok.

Poštu si môžete dať preposlať na ľubovoľnú poštovú adresu za poplatok 11 € / mesiac. Preposielanie pošty je vykonávané 1x za mesiac. V administrácii nájdete aj kompletný fakturačný a dokonca aj skladový systém. MojeSidlo.sk ponúka aj preposielanie pošty každé 2 týždne, prípadne každý týždeň, ale ja preposielanie do krajín EU, čo sa môže hodiť, ak podnikáte zo zahraničia. Všetky tieto služby sú dodatočne spoplatnené, cenník nájdete tu.

adminsitrácia - správa pošty - MojeSidlo.sk
adminsitrácia – správa pošty – MojeSidlo.sk

Bonusové služby

Fajn vychytávkou je možnosť oscanovať posťu a pozrieť si ju rovno online. Za scan jednej A4ky zaplatíte 60 centov, čo je príjemná cena a ušetrí čas. Odporúčam využiť, ak potrebujete urgentne zistiť, čo vám zaslal napr. daňový úrad. Scan máte dostupný do 24 hodín. V prípade potreby si môžete poštu v administrácii označiť aj na okamžité preposlanie. Ak chcete byť neustále informovaní o došlej pošte, môžete si nechať zasielať SMS notifikáciu (9 centov za SMS).

V administrácii si môžete nastaviť užívateľov, ktorý do nej budú mať prístup. Tak môžete poveriť zodpovedných, nech sa starajú vašu virtuálnu kanceláriu.

MojeSidlo.sk ponúka fajn služby za primerané ceny. V prípade potreby tu je dostupná aj možnosť, nechať si založiť novú firmu. Nezáväznú objednávku virtuálneho sídla, spolu s voliteľnými službami, ktoré som spomínal vyššie, si môžete vyplniť na http://www.mojesidlo.sk/registracne-sidlo/.