Predajne s efektnými regálmi upútajú pozornosť

regály medcom

Asi sa nenájde človek, ktorý by si miesto svojich nákupov nevyberal aj podľa toho, akú atmosféru vyžaruje. Moderná predajňa by mala zaujať výkladom, no aj hneď pri vstupe dovnútra upúta aj štýlovými regálmi, na ktorých je prehľadne usporiadaný tovar.

K tovaru na regáloch byť dobrý prístup

Nejde len o to, aby malo všetko v predajni svoje miesto a vždy sme vedeli nájsť, čo potrebujeme. Regály do predajní by mali byť reprezentatívne a v rovnako kvalitnom prevedení, aký tovar núkajú na obdiv a následnú kúpu. dávno nie je v móde natlačiť do regálu všetko, čo sa tam zmestí, aby sa tovar nekopil v sklade.

Na regáloch do predajní sa môže každý jeden kúsok z vašej ponuky vynímať osobitne, čo ho robí výnimočným a zároveň neprehliadnuteľným. Čím netradičnejší regál, tým väčšia šanca, že zákazník zamieri práve k nemu. Takto nenápadne sa čarovať ako v interiéri, tak i v exteriéri predajne, dôležité je hlavne natrafiť na odolné materiály a dobre si prezrieť špecifikáciu jednotlivých regálov.

Napr. vás bude zaujímať, či môže regál stáť sám v priestore alebo musí byť ukotvený pri stene, či sa s policami ľubovoľne manévrovať podľa potreby a pridávať do regálového systému aj iné doplnky, ktoré ešte zvýšia jeho účelnosť a praktickosť. Ide napríklad o rôzne háčiky alebo tyče.

Moderné regály do predajní charakterizuje variabilita, nielen čo sa konštrukcie týka, ale takisto ich farebného prevedenia a dizajnu celkovo. Pri určitých modeloch si viete sami zvoliť odtieň kovu, dreva alebo si zostaviť regál presne na mieru.

Moderné druhy regálov do predajní

Treba byť praktickí, ale určite nezaškodí ani štipka fantázie. Bez ohľadu na to, či ponúkate zákazníkom oblečenie, šperky, obuv, náradie alebo potraviny, musíte mať istotu, že je regál stabilný, oderuvzdorný a dobre udržiavateľný. Čo ak by ste potrebivali regály denne prenášať zvnútra von a naopak? Potom určite nezaškodí, ak je ľahučký, no napriek tomu mu neublíži ani silnejší vietor.

Veľmi moderné tzv. tŕňové systémy, ktoré sa dajú špecifikovať ako panely navŕtané do steny, na ktorých tyče na zavesenie alebo police, alebo obľúbené sieťové systémy predstavujúce doplnok k ostatným regálom v predajni. Zaujmete aj regálmi v štýleklietka“, ktoré sa dajú umiestniť ako ku stene, tak do výkladu alebo mimo steny. obojstranne prístupné, obsahujú police aj vešiaky, a aj napriek (na prvý pohľad) zložitému zjavu sa jednoducho montujú a nepôsobia príliš robustným dojmom.

Poraďte sa s odborníkmi, ktorí Vám môžu ponúknuť širokú škálu štendrov na brzdených kolieskach alebo uzavreté vitríny a tak podobne.